top of page

Prodej rodinného domu 121 m², pozemek 700 m²

Bratronice, okres Kladno

3 990 000 Kč

Popis:

Rádi byste bydleli v klidném a zdravém prostředí na vesnici, ale zároveň se nechcete vzdát výhod velkoměsta? Hledáte dům pro sebe a svou rodinu, který můžete přizpůsobit vlastním potřebám a upravit si ho podle svých představ? Stále více toužíte po přírodě, ale v žádném případě nechcete přijít o své dobře placené místo v Praze? Tak už nedělejte žádné kompromisy, protože tato nemovitost v Bratronicích je pro Vás ideální příležitost splnit si svůj sen.

 

Tento dvoupodlažní dům s kamennými základy je z části podsklepený a disponuje i půdou (úložný prostor). Dům byl postaven v roce 1939, v roce 2000 byla vyměněna plastová okna a položena nová střecha značky Bramac a v roce 2010 proběhla rekonstrukce elektrických rozvodů v 1. patře. Nyní byl dům využíván, jako dvougenerační. V přízemí i v prvním patře je dispozičně řešen, jako 2+1 a součástí pozemku o celkové ploše 700 m2 je i velmi prostorná stodola, kterou můžete buď zbourat a zvětšit si tak zahradu, nebo využít různými způsoby. Umím si představit, že pod rukama šikovného kutila se ze stodoly může stát například domácí autodílna.

Ochuzeni nebudou, ale ani ti nejmenší. Zdejší MŠ a ZŠ jsou vzdáleni od domu pouhých 10 minut chůze. V obci najdete také praktického lékaře pro děti i dospělé, obchod, poštu a několik restaurací.

Mezi významné stavby v obci patří zejména původně gotický kostel Všech svatých. Dnešní zařízení kostela pochází z doby kolem poloviny 19. století. V současné době byly dokončeny vnitřní stavební úpravy a kostel byl znovu vysvěcen. Kromě pravidelných bohoslužeb se zde pořádají tradiční vánoční koncerty.

Vášniví bruslaři a cyklisté jistě ocení místní cyklostezku v krásném okolí řeky Berounky, v blízkosti lesů, luk a polí. Nebo si přijďte dobít svou energii do areálu Botanika- oázu sportu i relaxace uprostřed malebných křivoklátských lesů, který je umístěn v 8 minut autem vzdáleném Horním Bezděkově. Najdete zde venkovní bazén, saunu, privátní whirlpool, kosmetický salon, masáže, ale také lanové centrum, projížďky na koních, tenis, golf atd.

 

Každodenní frekventované autobusové spojení s Prahou (Zličín), nebo Kladnem je ze zastávky, která je vzdálena pár minut od domu. Autem se do Kladna dostanete za 18 minut (13 km) a do Prahy na Zličín za 29 minut (23 km). Navíc Vám můj kolega Richard Šálený může zařídit to nejlepší financování na českém trhu. Už teď se těšíme na milá setkání s Vámi v této výjimečné, přírodou protkané lokalitě, ve které si jistě každý z Vás najde to své - realitní makléřka Vlaďka Halbychová.

Cena: 3 990 000 Kč za nemovitost, včetně provize, včetně právního servisu

Poznámka k ceně:

včetně provize, včetně právního servisu

Stavba: Smíšená

Stav objektu: Před rekonstrukcí

Vlastnictví: Osobní

Umístění objektu: Klidná část obce

Podlaží: 2 patrový

Užitná plocha:  121 m²

Plocha pozemku: 700 

Parkování:  ano

Rok rekonstrukce: 2000

Voda: místní vodovod

Topení: Ústřední tuhá paliva 

Plyn: Plynovod

Odpad: Veřejná kanalizace

Telekomunikace: Telefon, Internet

Elektřina: 230V, 400V

Energetická náročnost budovy: Třída F - Úsporné

Ukazatel energetické náročnosti budovy: 261 kWh/m² za rok

Plánek nemovitosti

foto-1 (2).jpg
foto-6 (2).jpg

Mapa

PENB

PENB01.png

Líbí se Vám tato nemovitost? Kontaktujte mě.

Děkujeme za odeslání!

bottom of page