top of page

Rodinný dům s ordinací a byty

Sportovní, Psáry

Zveřejněno: 12. 11. 2019 za cenu 11 800 000 Kč

Rezervováno: 8. 3. 2020 za cenu 11 490 000 Kč

Popis:

Kdo z Vás ví, jak se prodává nepopsatelná atmosféra? Mám pro Vás návrh. Přijeďte se k nám co nejdříve podívat na prohlídku a vše si "ošahat" na vlastní oči. Něco je zřejmé již z fotografií a virtuální prohlídky, ale zbytek se dá jen těžko popsat. Nic zde nepůsobí uniformně, jednotvárně a už vůbec ne nudně. Atraktivitu této nevšední investiční nemovitosti podtrhuje již zkolaudovaná ordinace a 2 bytové jednotky. Speciálně pak 5 parkovacích míst na vlastním pozemku o velikosti 1003 m2 + bungalov 3+KK k rodinnému bydlení.

 

Investiční nemovitost, do které je přístup přímo z ulice má zastavěnou plochu 80 m2 a slouží primárně k podnikatelským účelům. Aktuálně je přízemí domu zkolaudováno, jako ordinace. Umím si, ale představit i sídlo společnosti s prostorem pro klienty a kancelářemi v patře, nebo třeba kosmetický salon, protože kreativitě se meze nekladou.
Skladba domu: vstup do čekárny odkud je přístup na toaletu a do technické místnosti. Dále pak dvě průchozí ordinace, přes které vede vstup do jídelního prostoru s kuchyňkou, který pak zakončuje koupelna se sprchovým koutem a WC.

 

Zcela oddělené jsou od pracovní části domu 2 bytové jednotky situovány ve 2NP s vlastním vchodem, který se nachází na oploceném pozemku. Obě jednotky disponují prostorným 1+KK s vlastním sociálním zařízením a společnou technickou místností v přízemí u vstupu do domu. Výhodou je kompletní vybavení, díky kterému jsou připraveny k okamžitému využití. Jednotky jsou zařízené zrcadlově s výhledem na Psárské fotbalové hřiště.  Toto uspořádání umožňuje nerušený pobyt hostů, lze je užívat jako kancelář či bydlení pro dospělé děti, rodiče, zaměstnance, nebo k pronájmu apod.

 

 

Každý byt i ordinace má vlastní bojler na ohřev vody.

 

Rodinný dům, který se nachází za investiční nemovitostí, je bezbariérový a velkou výhodou je skutečnost, že domy jsou zcela oddělené, zároveň ale cestičkou propojené. Dispozice domu s celkovou zastavěnou plochou 150 m2 nabízí ložnici se vstupem do šatny, pokoj který je aktuálně využíván jako pracovna a dvě koupelny s WC.
Velký obývací prostor propojen s kuchyní je centrálním místem domu, odkud je vstup do jednotlivých pokojů i prosklené zimní zahrady, která je napojená na venkovní terasu. Z předsíně je vstup do špíze a zároveň do podkrovního pokoje ze kterého je vstup na půdu, kde jsou umístěny dva bojlery na ohřev vody a tím ušetříte prostor v hlavní obytné části.

 

Oba domy mají vyhřívané podlahy na kterých je položená dlažba. Topení zajišťuje elektřina. Na pozemku je kopaná studna 6m hluboká a voda je ohřívána bojlerem. Domy díky rekuperační jednotce dosahují jednak přísunu čerstvého vzduchu a tím lepších podmínek pro bydlení, ale navíc zamezí velkým tepelným ztrátám při běžném větrání okny a tím šetří náklady na vytápění. Celkové náklady každého domu činí 4. 000,-/měsíc. a každý dům má vlastní elektroměr.

 

Na pozemku je 5 parkovacích míst + garáž, která najde využití na motocykl, nebo třeba dílnu.

 

Krásná a zcela klidná zahrada zajišťuje soukromí a je vybavena automatickým zavlažovacím systémem.

 

V obci Psáry žije přibližně 4 000 obyvatel a spadá do oblasti, která se vlivem suburbanizace Prahy mohutně rozrůstá.

Pražský okruh je od domu vzdálen 5 km, D1 Říčany 13 km a v Praze Hájích jste přibližně za 21 minut.

 

Navíc Vám můj kolega finanční poradce zařídí to nejlepší financování na českém trhu.

Už teď se těšíme na setkání s Vámi v této výjmečné nemovitosti.

Virtuální prohlídka nemovitostí

Plánek nemovitosti

Rodinny-dum-a-ordinace-s-byty-Sportovni-
0_sportovni-252-44-psary-cesko_0_1.png
0_sportovni-252-44-psary-cesko_0_2.png

Mapa

PENB

bottom of page