top of page

VLAĎKA HALBYCHOVÁ

Jsem realitní makléřka z Prahy. Praha a blízké okolí je i mou primární oblastí a kdekoliv zde se mohu postarat o prodej či pronájem Vaší nemovitosti. Zakládám si na perfektní prezentaci. Samozřejmostí je pořízení profesionálních fotografií, 3D scan nemovitosti, video prohlídky a home staging.


K realitám jsem se dostala v těhotenství, ale již dávno před tím jsem snila o práci realitní makléřky a věděla, že to je přesně ta práce, která mě bude naplňovat. Spokojenost klientů je pro mě na prvním místně a proto vždy pracuji velice zodpovědně, ve prospěch klientů a s jasným cílem. Aby jste na konci úspěšného obchodu byl Vy, můj spokojený klient, který mě rád doporučí svým přátelům a známým. Dbám na své jméno a na dobré pověsti mi záleží.


Začínala jsem jako juniorní realitní makléřka ve společnosti Fincentrum Reality. Tam jsem se pod vedením mého tehdejšího šéfa pana Jana Staňka stala makléřkou s férovým, seriozním a lidským jednáním ke klientům, kolegům i vedení společnosti. Po téměř 5 letech mého působení jsem se rozhodla posunout se dál.


Na podzim roku 2019 se velká část finančních poradců společnosti Fincentrum rozhodla odejít. Jejich kroky vedly do nově vzniklé společnosti 4fin a protože mi spolupráce s těmito poradci vyhovovala, rozhodla jsem se je s řadou svých kolegů následovat.


Ve 4fin používáme revoluční metodu prodeje nemovitosti, díky níž Vám za Vaši nemovitost zajistíme skutečně nejvyšší možnou cenu v rekordním čase! Celou strategii Vám ráda představím osobně. Spokojený je vždy prodávající i kupující.


Ve volných chvílích se věnuji rodině, protože nejsem jen realitní makléřka. Zároveň jsem maminkou téměř pětiletého chlapečka.

Vlaďka Halbychová - realitní makléřka.jpg
bottom of page