top of page

Pronájem bytu 2+kk, 49 m²

Dvorecká, Praha 4 - Podolí

Popis

K nastěhování ihned. Pokud hledáte opravdu stylové bydlení ve velmi žádané a oblíbené lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a mnoho možnostmi, tak zpozorněte. Světlý byt po kompletní rekonstrukci o dispozici 2+kk je situovaný ve 2. NP, na slunnou jihozápadní stranu cihlového domu ul. Dvorecká.

Pár kroků do přírody a pár zastávek do města. Tomu se říká bydlení na dobré adrese. Byt je kompletně zařízený, stačí si jen přinést své osobní věci a užívat si luxusu, který tento byt poskytuje. Klasické parkety umocňují old school pocit pravého pražského bydlení v rodinném duchu. Dům má pouze tři nadzemní podlaží a na každém patře se nachází 3 jednotky, takže zanedlouho budete znát všechny své sousedy.

Připravte se na to, že budete bydlet ve stylovém, zcela novém a voňavém bytě, který čeká na své první dlouhodobé nájemníky. Autobusovou zastávku máte u domu, tramvajovou pár minut pěšky a parkování kolem domu. K bytu náleží prostorný sklep. Zavolejte si o více informací, nebo si domluvte prohlídku.

Cena:

Poznámka k ceně:

Stavba:

Stav objektu:

Vlastnictví:

Umístění objektu:

Podlaží:

Užitná plocha:

Plocha pozemku:

Voda:

Topení:

Plyn:

Odpad:

veřejná kanalizace

Telekomunikace:

Telefon, Internet

Elektřina:

Energetická náročnost budovy:

Ukazatel energetické náročnosti budovy:

Planek nemovitosti

3D scan nemovitosti

Video

Galerie

PENB

PENB01.png
Líbí se Vám tato nemovitost?
Kontaktujte mě

Děkujeme za odeslání!

bottom of page