top of page

Rodinný dům s ordinací a byty

Sportovní, Psáry

11 490 000 Kč

Popis

Kdo z Vás ví, jak se prodává nepopsatelná atmosféra? Mám pro Vás návrh. Přijeďte se k nám co nejdříve podívat na prohlídku a vše si "ošahat" na vlastní oči. Něco je zřejmé již z fotografií a virtuální prohlídky, ale zbytek se dá jen těžko popsat. Nic zde nepůsobí uniformně, jednotvárně a už vůbec ne nudně. Atraktivitu této nevšední investiční nemovitosti podtrhuje již zkolaudovaná ordinace a 2 bytové jednotky. Speciálně pak 5 parkovacích míst na vlastním pozemku o velikosti 1003 m2 + bungalov 3+KK k rodinnému bydlení.

Investiční nemovitost, do které je přístup přímo z ulice má zastavěnou plochu 80 m2 a slouží primárně k podnikatelským účelům. Aktuálně je přízemí domu zkolaudováno, jako ordinace. Umím si, ale představit i sídlo společnosti s prostorem pro klienty a kancelářemi v patře, nebo třeba kosmetický salon, protože kreativitě se meze nekladou.
Skladba domu: vstup do čekárny odkud je přístup na toaletu a do technické místnosti. Dále pak dvě průchozí ordinace, přes které vede vstup do jídelního prostoru s kuchyňkou, který pak zakončuje koupelna se sprchovým koutem a WC.

Zcela oddělené jsou od pracovní části domu 2 bytové jednotky situovány ve 2NP s vlastním vchodem, který se nachází na oploceném pozemku. Obě jednotky disponují prostorným 1+KK s vlastním sociálním zařízením a společnou technickou místností v přízemí u vstupu do domu. Výhodou je kompletní vybavení, díky kterému jsou připraveny k okamžitému využití. Jednotky jsou zařízené zrcadlově s výhledem na Psárské fotbalové hřiště. Toto uspořádání umožňuje nerušený pobyt hostů, lze je užívat jako kancelář či bydlení pro dospělé děti, rodiče, zaměstnance, nebo k pronájmu apod.

Každý byt i ordinace má vlastní bojler na ohřev vody.

Rodinný dům, který se nachází za investiční nemovitostí, je bezbariérový a velkou výhodou je skutečnost, že domy jsou zcela oddělené, zároveň ale cestičkou propojené. Dispozice domu s celkovou zastavěnou plochou 150 m2 nabízí ložnici se vstupem do šatny, pokoj který je aktuálně využíván jako pracovna a dvě koupelny s WC.
Velký obývací prostor propojen s kuchyní je centrálním místem domu, odkud je vstup do jednotlivých pokojů i prosklené zimní zahrady, která je napojená na venkovní terasu. Z předsíně je vstup do špíze a zároveň do podkrovního pokoje ze kterého je vstup na půdu, kde jsou umístěny dva bojlery na ohřev vody a tím ušetříte prostor v hlavní obytné části.

Oba domy mají vyhřívané podlahy na kterých je položená dlažba. Topení zajišťuje elektřina. Na pozemku je kopaná studna 6m hluboká a voda je ohřívána bojlerem. Domy díky rekuperační jednotce dosahují jednak přísunu čerstvého vzduchu a tím lepších podmínek pro bydlení, ale navíc zamezí velkým tepelným ztrátám při běžném větrání okny a tím šetří náklady na vytápění. Celkové náklady každého domu činí 4. 000,-/měsíc. a každý dům má vlastní elektroměr.

Na pozemku je 5 parkovacích míst + garáž, která najde využití na motocykl, nebo třeba dílnu.

Krásná a zcela klidná zahrada zajišťuje soukromí a je vybavena automatickým zavlažovacím systémem.

V obci Psáry žije přibližně 4 000 obyvatel a spadá do oblasti, která se vlivem suburbanizace Prahy mohutně rozrůstá.

Pražský okruh je od domu vzdálen 5 km, D1 Říčany 13 km a v Praze Hájích jste přibližně za 21 minut.

Navíc Vám můj kolega finanční poradce zařídí to nejlepší financování na českém trhu.

Už teď se těšíme na setkání s Vámi v této výjimečné nemovitosti.

Cena:

11 490 000 Kč

Poznámka k ceně:

Stavba:

Stav objektu:

Vlastnictví:

Umístění objektu:

Podlaží:

Užitná plocha:

Plocha pozemku:

Voda:

Topení:

Plyn:

Odpad:

veřejná kanalizace

Telekomunikace:

Telefon, Internet

Elektřina:

Energetická náročnost budovy:

Ukazatel energetické náročnosti budovy:

Planek nemovitosti

3D scan nemovitosti

Video

Galerie

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/4

PENB

PENB01.png
Líbí se Vám tato nemovitost?
Kontaktujte mě

Děkujeme za odeslání!

bottom of page